Mateusz Krautwurst i Igor Herbut łączą siły w nowej piosence

Mateusz Krautwurst i Igor Herbut łączą siły w nowej piosence

Voice Office, którego “ojcem założycielem” jest Mateusz Krautwurst powraca z nową piosenką.

Ten artystyczny kombinat zrzesza młode, zdolne i ambitne wokale, które swoim głosem odczarowują szarość dnia. Po “Hipokryzji” i “Obojętności” przyszedł czas na utwór “Warto?”.

3. edycja Voice Office rozpoczęła się od spotkania, do którego zaproszenie przyjął wokalista i osoba obdarzona szczególną inwencją twórczą – Igor Herbut.

Agnieszka Hałka, Zuza Jurkiewicz, Magdalena Rosocha, Kamila Kiecoń, Katarzyna Kaher Gil i Łukasz Szostek połączyli siły, by pod szyldem Voice Office zadać jedno pytanie: “Warto?“.

We współczesnym świecie stawiamy sobie często więcej pytań niż umiemy uzyskać odpowiedzi. Bez jasnych współrzędnych nie umiemy obrać celu naszych działań, a wtedy popadamy w marazm. Jak walczyć o siebie i zachować swoją wrażliwość zarazem? Skąd brać odwagę, by sięgać po marzenia? Tak wielu z nas tonie w obawach o lepsze jutro, samorealizację czy sukces – gdziekolwiek byśmy go nie upatrywali.

Po kilku akordach, które wybrzmiały spod palców Igora czuć było, że dzieje się coś wyjątkowego. Igor to artysta, którego wrażliwość kroczy przed jego niebywałą muzykalnością, a fakt, że zechciał poświęcić nam czas i oddać swój kompozytorski talent Voice Office jest i dla mnie, i dla ekipy ważnym wydarzeniem.Mateusz Krautwurst


W nagraniach do utwory “Warto?” wzięli udział muzycy, którzy zostawili swój talent również w utworach minionej edycji Voice Office. Na perkusji zagrał Tomasz Mądzielewski, którego znamy ze współpracy z Wojtkiem Pilichowskim czy Kasią Moś, a z którym współpracował również Mrozu. Najgrubsze gitarowe struny wprawił w ruch Piotr Żaczek (Kayah, Poluzjanci), Piotr Wrombel i Łukasz Chyliński odpowiadają za instrumenty harmoniczne, a o analogowe ciepło finalnego brzmienia produkcji Mateusza Krautwursta zadbał kolejny raz Robert Szydło (Mikromusic)


Bardzo się cieszę, że jestem częścią tego utworu i cieszę się, że miałem szansę znów zobaczyć Mateusza w roli mentora i nauczyciela, który w bardzo wyjątkowy sposób przekazuje swoją wiedzę i umiejętności młodym adeptom tej magicznej sztuki, jaką jest muzyka. Trzymam kciuki za rozwój Voice Office i wszystkich uczestników tej idei. Bardzo mnie uszczęśliwia, że jest wciąż tak wielu ludzi, dla których tworzenie muzyki jest pasją i marzeniem. – Igor Herbut

Podziel się swoją opinią ;)