Mikromusic w Starym Maneżu – premiera koncertu już 30.04.2020

24 kwietnia miała miejsce premiera singla “Tak mi się nie chce”, w kolejny czwartek (30.04.2020), cały materiał zarejestrowany podczas koncertu, zostanie zaprezentowany na Facebooku Mikromusic. Koncert będzie podzielony na utwory i wrzucony na YouTube zespołu.


“Pomysł na nagranie płyty „Mikromusic w Starym Maneżu” padł spontanicznie kilka dni przed rzeczonym wydarzeniem. Byliśmy w trakcie trasy koncertowej i Dawid  w pewnym momencie rzucił, że jesteśmy w szczytowej formie koncertowej i za kilka dni gramy w jednym z najlepszych miejsc w Polsce. Każdy koncert w Starym Maneżu to dla nas ogromny komfort i przyjemność.

Zaczęliśmy szukać ekipy filmowej przez Facebook’a, zgłosił się do nas Darek Feluś, który miał już nawet kupiony bilet na nasz koncert. W dwa dni zorganizował grupę znajomych filmowców. Nie było nawet czasu na rozpisanie dokładnego scenariusza dla nich. Wszystko działo się na wariackich papierach. Tydzień po nagraniu Darek wyjechał na pół roku do Anglii i dopiero po powrocie odezwał się z wiadomością, że zmontował nasz koncert. Napięty kalendarz spowodował, że nikt nie miał energii, ani przestrzeni, aby bliżej przyjrzeć się materiałowi. Jednak pod koniec 2019 roku  postanowiliśmy doprowadzić sprawę do końca.”


 

Mikromusic w Starym Maneżu / fot. materiały promocyjne

“I oto jesteśmy w przedziwnym punkcie naszej kariery. Przestaliśmy grać koncerty, ale za to mamy gotową płytę koncertową, która utrwaliła nasz najbardziej intensywny czas, płytę która zamyka rozdział płyty „Tak mi się nie chce”, ponieważ jesteśmy w trakcie nagrywania kolejnego krążka.

Bierzcie i korzystajcie z tego materiału. Niech przyniesie ukojenie i przeniesie na chwilę do niesamowitej przeszłości. Płyta zostaje wydana tylko w  formie cyfrowej. Gdy wrócimy do świata analogowego, doczekamy się też wersji fizycznej.”


Podziel się swoją opinią ;)