Mistrzowskie warsztaty produkcyjne z Marcinem Borsem

Właśnie rozpoczął się nabór na unikatowe warsztaty produkcji muzycznej, które odbędą się od 3 do 6 września. W roli prowadzącego wystąpi jeden z najważniejszych obecnie producentów muzycznych w Polsce, Marcin Bors.

Warsztaty poprowadzi Marcin Bors – multiinstrumentalista, producent muzyczny, kompozytor, aranżer, właściciel studia Fonoplastykon oraz oficyny Saints Of Suburbia. Posiada on na swoim koncie kilkanaście multi platynowych, platynowych i złotych płyt. Znany jest ze współpracy nie tylko z czołówka polskiej sceny muzycznej (m. in. Maryla Rodowicz, Katarzyna Nosowska, HEY, T.Love, Myslovitz, ) ale również młodszym pokoleniem sceny alternatywnej (m. in. Gaba Kulka, Pogodno, Muchy, Krzysztof Zalewski) oraz ogromna rzesza wyjątkowych debiutantów (m. in. Kasia Lins, Karolina Artymowicz, Piotr Ziola, Terrific Sunday).

Kilkukrotny zdobywca nagrody Fryderyk, dwukrotny laureat nagrody na festiwalu Dwa Teatry. Podczas czterech dni intensywnej pracy w studio, uczestnicy warsztatów będą mieli okazję nie tylko poznać kulisy pracy nad produkcja muzyczna utworu muzycznego na wszelkich etapach (począwszy od zagadnień stricte technicznych – rejestracja, edycja, miks ścieżek, poprzez aranżacyjne i estetyczne, aż do tych, związanych z organizacja i prowadzeniem sesji) ale również czynnie uczestniczyć w każdym z nich.

This slideshow requires JavaScript.

Wszystko odbędzie się w jednym z najlepszych studiów muzycznych w kraju, czyli Maq Records w Wojkowicach, gdzie nagrywali m.in. SBB, Piersi, Feel, Big Cyc, Cree (https://www.maqrecords.pl/)

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona, w warsztatach będzie mogło wziąć udział tylko 6 adeptów produkcji. Miejsce należy rezerwować pisząc wiadomość na adres soundmaster.warsztaty@gmail.com. Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń.


Program warsztatów:
Podczas czterech dni intensywnej pracy uczestnicy warsztatów wezmą udział a tym samym nauczą się poszczególnych etapów realizacji i produkcji, czyli:
– praca nad aranżacją utworu
– prawidłowe nagłośnienie (mikrofonowanie) instrumentów perkusyjnych
– prawidłowe nagłośnienie (mikrofonowanie) pozostałych instrumentów oraz wokali
– zarejestrowanie instrumentalnej wersji utworu
– rejestracja wokali
– wspólna edycja nagranych śladów
– przygotowanie utworu do mixu
– mix piosenki


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/events/1325598770968192/

Podziel się swoją opinią ;)