Młody West wraca z nowym materiałem!

Tryb Bestii” to kolejny oficjalny singiel Młodego Westa od czasu wydania świetnie przyjętego utworu “Tak jak nikt”, w którym gościnnie pojawił się Siles. Niepowtarzalny teledysk, w którym artysta przechodzi w tytułowy “Tryb Bestii” to dzieło uznanego duetu – Klawikowskiego i Zduńczyka.

Młody West ubarwia ulice warszawskiej Pragi pokaźną dozą urbanowej abstrakcji i psychodelii. Inspiruje się ambitniejszą, a zarazem bardzo melodyjną odmianą trapu. Za nowoczesne, chwytliwe bity na jego najnowszej EP-ce odpowiadają młodzi producenci z Kanady, Szwecji, Holandii i Polski. Przy mikrofonie Młodego Westa wspomagają w dwóch nagraniach Vkie, którego wydany niedawno album “Dżungla” był rewelacją rodzimego undergroundu w rapie, oraz $ierra, u którego West w ubiegłym roku wystąpił gościnnie w utworze “Go Getter“.

Młody West pochodzi z Warszawy. Hype zdobył dzięki nowoczesnym i unikalnym singlom publikowanym własnymi siłami na swoim niezależnym kanale, gdzie udało mu się zgromadzić tysiące aktywnych subskrybentów. Numery takie jak “100 powodów” czy “Duch” sprawiły, że stał się rozpoznawalny nie tylko w undergroundzie. Zaowocowało to m. in. współpracą z schafterem i Silesem, a także trafieniem do jednej z największych wytwórni muzycznych – Sony Music Entertainment.  W nagraniach Młodego Westa słychać odniesienia do twórczości wykonawców kojarzonych głównie z Atlantą – jak choćby Young Thug, Future, Migos czy Playboi Carti.


Singiel “Tryb Bestii” i cały materiał “Skreślili mnie” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Podziel się swoją opinią ;)