„Mówią” zapowiedzią wyjątkowej sesji od Vincent Theo

„Mówią” zapowiedzią wyjątkowej sesji od Vincent Theo

Niecałe półtora roku po premierze bardzo dobrze ocenionej płyty „Uwieź”, krakowski zespół Vincent Theo przypomina się specjalną sesją nagraniową. Jej pierwsze efekty możemy zobaczyć i usłyszeć już teraz.

Pierwszym utworem z cyklu Sessions jest piosenka „Mówią”. Sessions to też przede wszystkim substytut tęsknoty za koncertami.

Głównym celem po premierze wszystkich klipów będzie pokazanie słuchaczom debiutanckiej płyty zespołu w wersji live, co od dłuższego czasu regularnie uniemożliwiała im sytuacja epidemiologiczna. Muzycy wyczekują tego, by wyjść na scenę i spotkać się z publiką na żywo.

Na kolejne części Session nie będziemy musieli długo czekać, dlatego, żeby niczego nie przegapić, polecamy śledzić social media Vincent Theo.


Bardzo się cieszyliśmy, że możemy zrobić w końcu coś produktywnego. Wiedzieliśmy, że możemy całkowicie polegać na ekipie tworzącej z nami Sessions. Z Cezarym Hładkim współpracowaliśmy przy okazji naszego pierwszego teledysku i wiedzieliśmy że jest istnym czarodziejem w swoim fachu. Byliśmy bardzo podekscytowani nagraniami, które okazały się nie tylko dobrą zabawa, ale przede wszystkim też ciężką pracą. – Julia, wokalistka Vincent Theo.

Podziel się swoją opinią ;)