Patrycja Markowska “Wilczym Pędem” zapowiada nową płytę

Patrycja Markowska w "Wilczym Pędem" zapowiada nową płytę

Patrycja Markowska w najnowszym utworze „Wilczy pęd” wraca do źródeł, choć w nowoczesnej, eklektycznej odsłonie. Powiało latem i to nie na żarty!

Z jednej strony mamy tu fascynację przyrodą, hipisowskimi ideałami, naturą i akustycznym brzmieniem. Z drugiej zaś popowe elementy, które nadają całości współczesny charakter. 

„Wilczy pęd” to piosenka z tanecznym charakterem, brzmieniem gitary dobro i irlandzkiego bouzouki, oprócz tego słychać w nim nonszalancki charakterystyczny motyw gwizdania. W warstwie tekstowej słyszymy zachwyt naturą, powiew wiatru i tęsknotę za ideałami Dzieci Kwiatów. W klipie pojawia się wilk, symbolizujący wolność, hart ducha, nieskrępowaną, dziką i prawdziwą miłość. W kulturze Indian, tak bliskiej artystce, jest on nauczycielem, urodzonym wędrowcem, wojownikiem przemierzającym świat w poszukiwaniu własnej drogi. 

„Wilczy pęd” to pierwszy utwór z planowanej na wiosnę płyty o tym samym tytule.

Singiel jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/PatrycjaMarkowskaWilczyPed 

W tym trudnym dla wszystkich czasie, potrzebowałam dobrej energii w dźwiękach i słowach Czułam potrzebę rozbujania siebie i moich słuchaczy, wprowadzenia odrobiny słońca.

Podziel się swoją opinią ;)