“Mówiłam Ci”, czyli nowy singiel Joli Tubielewicz

"Mówiłam Ci", czyli nowy singiel Joli Tubielewicz

Jola Tubielewicz prezentuje drugi singiel z debiutanckiej płyty.

Mówiłam Ci” to drugi po “Czarnej wdowie” singiel promujący debiutancki album Joli Tubielewicz. Muzykę do utworu skomponował ceniony polski muzyk i gitarzysta Grzegorz Skawiński, autorką tekstu jest Marianna Skorupowska.

“Mówiłam Ci” dotyka tematu złożoności kobiecej duszy. Opowiada o kobietach z pozoru silnych i bezwzględnych, które pod maską niezależności skrywają tęsknotę, lęk i ciche pragnienie o bliskości oraz prawdziwym uczuciu.


Jola Tubielewicz – ur. 2.10.1986, pochodzi z Białogardu. To wokalistka i kompozytorka, która doświadczenie sceniczne zdobywała w podczas licznych koncertów oraz przeglądów muzycznych. Na dużej scenie po raz pierwszy pojawiła się w koncercie „Debiuty” w 2008 roku na 45. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wielokrotnie uczestniczyła również w programie „Szansa na Sukces”, emitowanym przez TVP 2. Po wygraniu w 2010 r. odcinka z udziałem Patrycji Markowskiej wystąpiła w finale „Szansy” w Sali Kongresowej. W 2013 roku biorąc udział show muzycznym Polsatu „Must be the music” dotarła do finału. Ma za sobą współpracę z wieloma zespołami, m.in.: Riders (Mietek Jurecki). Od wielu lat współpracuje z Polskim Radiem Koszalin. Wystąpiła gościnnie na płycie Krzysztofa Jaryczewskiego – Jary OZ. Nagrała także piosenkę do serialu „Na krawędzi 2”, emitowanego w Telewizji Polsat.

One Comment

  1. Fanka

    Co za MOC miało być… Epicko

Podziel się swoją opinią ;)