Wszystkie “Kontrasty” na debiutanckim albumie Martina Lange

Wszystkie kontrasty na debiutanckim albumie Martina Lange

Długo zapowiadany i wyczekiwany debiutancki album cenionego duetu producenckiego nareszcie jest!

Martin Lange to, jak sami o sobie mówią, duet „muzyczno-liryczny”, który po latach pracy producenckiej dla wielu polskich artystów, wreszcie zdecydował się wyjść z cienia. Marcin Makowiec i Michał Lange tworzyli m.in. z Rosalie, Kasią Lins czy Michałem Szpakiem, teraz pokazują, co im prywatnie w duszach gra.

Na płycie znalazło się 14 utworów – część z nich jak „Oddychaj” czy „Kłamiesz”, są już doskonale znane słuchaczom, ale na płycie znajdziemy też kilka zupełnie świeżych, świetnych kawałków.

Płytę promuje klip do piosenki „To koniec”, który z premedytacją został wybrany na zakończenie pewnego etapu od stworzenia formacji Martin Lange, do wydania na świat tego, czym naprawdę muzycznie się stał.

Na płycie znajdziemy zarówno bardzo dynamiczne kawałki, jak chociażby właśnie „To koniec”, ale i całkiem melancholijne i spokojne, jak poruszająca ballada „Pod nosem”. Wszystko to jednak łączy się w swoistą całość pod szyldem wrażliwości artystycznej Martin Lange.

Panowie zapowiadają, że w przyszłym roku usiądą do zupełnie nowego materiału, a w tym skupią się wreszcie na graniu koncertów. Martina Lange będzie można zobaczyć na letnich festiwalach muzycznych w całej Polsce, a na jesień szykują trasę koncertową promującą album.


Martin Lange ruszają w trasę promującą debiutancki krążek ! Już tej jesieni usłyszycie ich na żywo podczas trasy „Kontrasty Tour”. Zespół odwiedzi największe miasta w kraju, gdzie zagrają swoją płytę w nowych aranżacjach.

To nasza pierwsza trasa ! Nie możemy się doczekać kontaktu z publicznością i już teraz zapewniamy — zapamiętacie nasze spotkania na długo! — mówi duet Martin Lange.

Tego lata spodziewajcie się ich na festiwalowych scenach m.in. Męskie Granie, Enea Edison Festival. Więcej informacji na social media zespołu.

7.10 / Wrocław / Akademia

9.10 / Katowice / Królestwo

14.10 / Kraków / Żaczek

15.10 / Poznań / 2Progi

5.11 / Gdańsk / Drizzly Grizzly

18.11 / Warszawa / Hybrydy

Podziel się swoją opinią ;)