Muzyczne propozycje Teatru RAMPA

Październik to miesiąc, w którym Teatr Rampa po raz kolejny udowadnia swoją muzyczną wszechstronność

Już od najbliższego czwartku, 19 października, rusza bowiem z kolejnym sezonem jednej ze swoich wizytówek, którą jest widowisko teatralno-koncertowe „Rapsodia z Demonem”.

Zespół Queen, jak żaden inny, zapisał się w historii muzyki swoją stylistyczną różnorodnością, przenikaniem gatunków (od rocka, poprzez pop, a nawet gospel, na operze kończąc). Do tego dochodziły niebanalne i zróżnicowane pomysły aranżacyjne i rozbudowane, czasem niemal wirtuozerskie partie instrumentalne. Wspomniane powyżej widowisko skutecznie oddaje fenomen tego niezwykłego zespołu.

Najbliższe, pierwsze w tym sezonie, spektakle odbędą się 19, 20, 21 i 22 października.

Bilety dostępne są pod poniższym linkiem: https://teatr-rampa.pl/spektakl/rapsodia-z-demonem/

Zupełnie inna muzyczna estetyka zagości w Teatrze Rampa kilka dni później. Pierwszym w tym sezonie koncertem na Scenie Kameralnej będzie wyjątkowy występ. “Rap Magister” jest bowiem rapowaną pracą magisterską, w której Olek Talkowski opowiada o pracy aktora, na przykładzie ról Tomasza Kota w filmach „Skazany na bluesa”, „Bogowie” i „Zimna wojna”. “Rap Magister” jest laureatem Grand Prix na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej OFF we Wrocławiu (2022) oraz wielu innych nagród teatralnych.

Zapraszamy do Rampy już 25 października.

Bilety dostępne są pod poniższym linkiem: https://teatr-rampa.pl/spektakl/rap-magister/

Podziel się swoją opinią ;)