Bartek Królik prezentuje nowy singiel – “Szczęście”. Nowy album coraz bliżej

Bartek Królik, którego możecie kojarzyć z zespołów SiStars, Łąki Łan, czy muzycznego kierownictwa Orkiestry Męskiego Grania 2023, prezentuje swój kolejny singiel pt. “Szczęście” zapowiadający album “14”

Utwór „Szczęście” przynosi nam ciepło vintegowych beatów, które łączą się z wrażliwością soulowego głosu Bartka Królika. “Szczęście” opowiada o ulotności chwil i trudnościach w zrozumieniu słów, które zostawiają cień w naszych sercach. To piosenka o potrzebie drugiego człowieka i desperackim pragnieniu bliskości. Tekst utworu porusza temat straconych nadziei i braku czasu na to, co naprawdę ważne, przypominając nam, abyśmy cieszyli się teraźniejszością i szukali szczęścia tu i teraz.

Ona szuka rozrywek, które zawsze się kończą tym samym, a przecież wszystko ma na wyciągnięcie ręki – tutaj. On na nią czeka pomimo jej gorzkich słów. Myśli o niej. Jeździ w koło nocą po mieście. W barze zagląda do kieliszka z “wściekłym psem”. Czuje i widzi, że miasto ją wciąga i kusi.

Piękni królewicze, hipsterskie imprezki startujące na zbawiksie, udawanie odważniejszej niż jest w rzeczywistości.. Ślepa uliczka. “A czas szybko mija… jak sen …

Tak brzmi tęsknota za nieodwzajemnioną miłością.

Bartek Królik

BARTEK KRÓLIK – po nominowanej do Fryderyka solowej płycie “Pan od muzyki” oraz docenionym przez krytyków projekcie “Spoken Love”, kieruje naszą uwagę w kolejne muzyczne rejony – tym razem tworzy Suitę na mroczne czasy. Krótkimi wokalnymi mantrami chce rozgrzewać samotne dusze, a barokowym housem i nu disco – parkiety.

Artysta od lat jest obecny na rynku muzycznym jako uznany producent, kompozytor i basista. Pracował z większością rodzimej sceny, tworząc z grupą SiStars podwaliny pod polskie wydanie muzyki soul i r’n’b. W tym roku Bartek Królik wszedł w skład teamu Męskiego Grania 2023 i nadzoruje wydarzenie pod kątem muzycznym i aranżacyjnym.

Podziel się swoją opinią ;)