Muzyczne Święta w Hulakula

Święta to czas dla najbliższych, ale niekoniecznie musimy je spędzić w całości przy suto zastawionym stole. Gdzie więc będą mogli zabawić się warszawiacy podczas tych wolnych? Ciekawą opcją jest z pewnością propozycja Hulakula – Rozrywkowego Centrum Miasta.

Hulakula stanowi jedno z największych i najdłużej działających centrów rozrywki w Warszawie, które od roku działa w nowych, przestronnych wnętrzach przy ulicy Jagiellońskiej 82B. Nowa siedziba – usytuowana na Pradze Północ – robi wrażenie zarówno swoim rozmiarem, jak i świetnie zorganizowaną przestrzenią rozrywkową. Tu właściwie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy upodobań. Nowa Hulakula to nie tylko nowoczesne tory bowlingowe, z których słynie, czy stoły bilardowe, ale także duże i bezpieczne place zabaw, dwie sale klubowe, restauracja, najdłuższy w stolicy, 40-metrowy bar, a także bogaty program, który niemal każdego wieczoru oferuje gościom inne wydarzenie muzyczne. A co gospodarze Rozrywkowego Centrum Miasta przygotowali na święta?

Już 23 grudnia Hulakula zaprasza na imprezę The Night Before Christmas. Tego wieczora w sali głównej rządzić będą DJ Rathek i DJ Poniecki. Gdy choinka będzie już ubrana, prezenty zapakowane, a zakwas na barszcz pięknie zaczerwieni się, przyjdzie dobry moment na naładowanie akumulatorów i restart przed Pierwszą Gwiazdką. Muzyczna noc w Hulakula na pewno to zagwarantuje.

W drugi dzień Świąt, 26 grudnia, Hulakula zaprasza na X-MAS DISCO FEVER. Za konsolą zasiądzie rezydent Hulakula, DJ Kamil. Tej nocy na pewno będzie można spalić nadmiar świątecznych kalorii przy największych hitach disco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.