Muzyczne Święta w Hulakula

Święta to czas dla najbliższych, ale niekoniecznie musimy je spędzić w całości przy suto zastawionym stole. Gdzie więc będą mogli zabawić się warszawiacy podczas tych wolnych? Ciekawą opcją jest z pewnością propozycja Hulakula – Rozrywkowego Centrum Miasta.

Hulakula stanowi jedno z największych i najdłużej działających centrów rozrywki w Warszawie, które od roku działa w nowych, przestronnych wnętrzach przy ulicy Jagiellońskiej 82B. Nowa siedziba – usytuowana na Pradze Północ – robi wrażenie zarówno swoim rozmiarem, jak i świetnie zorganizowaną przestrzenią rozrywkową. Tu właściwie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy upodobań. Nowa Hulakula to nie tylko nowoczesne tory bowlingowe, z których słynie, czy stoły bilardowe, ale także duże i bezpieczne place zabaw, dwie sale klubowe, restauracja, najdłuższy w stolicy, 40-metrowy bar, a także bogaty program, który niemal każdego wieczoru oferuje gościom inne wydarzenie muzyczne. A co gospodarze Rozrywkowego Centrum Miasta przygotowali na święta?

Już 23 grudnia Hulakula zaprasza na imprezę The Night Before Christmas. Tego wieczora w sali głównej rządzić będą DJ Rathek i DJ Poniecki. Gdy choinka będzie już ubrana, prezenty zapakowane, a zakwas na barszcz pięknie zaczerwieni się, przyjdzie dobry moment na naładowanie akumulatorów i restart przed Pierwszą Gwiazdką. Muzyczna noc w Hulakula na pewno to zagwarantuje.

W drugi dzień Świąt, 26 grudnia, Hulakula zaprasza na X-MAS DISCO FEVER. Za konsolą zasiądzie rezydent Hulakula, DJ Kamil. Tej nocy na pewno będzie można spalić nadmiar świątecznych kalorii przy największych hitach disco.

Podziel się swoją opinią ;)