My Name Is New prezentuje kolejne nowości

Po ciepło przyjętych singlach, które w styczniu wyszły spod szyldu My Name Is New, pora na kolejne propozycje wydawnicze projektu. W środę swoją premierę miały trzy równie ciekawe utwory, tym razem od zespołu KOLORY, duetu Valky i Maria Jurczyńska oraz projektu Ljos.

My Name Is New jest projektem bardzo pojemnym, który ma na celu promowanie zróżnicowanych alternatywnych brzmień. W zeszłym miesiącu swoją premierę miały  utwory w klimacie synth popu, alternatywnego rapu i tanecznej elektroniki. W lutym natomiast postawiono na piosenki z nurtu indie rocka, elektroniki  pomieszanej z folkiem i future beats.

Na pierwszy ogień idzie premierowy utwór indie rockowej formacji KOLORY, pochodzącej z serca Górnego Śląska. Zespół w ramach projektu MNIN wydał już wcześniej trzy przebojowe single – „Planetarium”, „Butelka” i „Oswój Mnie”. Chłopaki mogą pochwalić się koncertami na dużych polskich i zagranicznych festiwalach takich jak Open’er Festival, Przystanek Woodstock, Enea Spring Break, Fete de la Musique w Hannover czy AlterFest. Ich najnowsza piosenka “Będzie Ci dobrze”, opowiadająca o fascynacji młodej dziewczyny jej sąsiadem, z pewnością spodoba się fanom gitarowych brzmień. Do utworu stworzono minimalistyczny, ale bardzo zmysłowy teledysk, w którym główną rolę gra wokalista Sebastian Szuła.

Lutowe premiery to nie tylko rockowe brzmienia. Światło dzienne ujrzał również najnowszy utwór producenckiego projektu Ljos, na czele którego stoi Patryk Banach. Na swoim koncie mają już wiele występów na żywo, m.in.: w krakowskiej Alchemii. Piosenka “Gore (nam)”, którą debiutują w projekcie My Name Is New, to klimatyczna, inspirowana folkiem i elektornicznymi brzmieniami muzyczna propozycja nagrana we współpracy z Kubą Kuterą, z hipnotyzującym wokalem Aleksandry Budzyńskiej. Co ciekawe, jest to pierwsza produkcja Ljos w języku polskim. Ich muzykę polecamy fanom nieoczywistej elektroniki oraz szeroko rozumianej muzyki alternatywnej.

Ostatnia MNIN-owa nowość w tym miesiącu pochodzi od krakowskiego producenta Tomasza Kuźniara, który tworzy pod pseudonimem Valky. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się od gry na gitarze, której brzmienie z czasem uzupełnił nowatorską elektroniką. Artysta we wrześniu 2020 roku wydał razem z My Name Is New singiel “Frozen dust”. Do stworzenia najnowszej piosenki zaprosił utalentowaną wokalistkę Marię Jurczyńską. Efektem ich współpracy jest utwór z gatunku future beats o tytule “I Exist”, do którego nagrano oszczędne, ale przy tym przyjemnie nastrojowe lyric video.

Najnowsze premiery w My Name Is New potwierdzają, że w projekcie wciąż pojawiają się nowe, ciekawe propozycje, które mają szansę na zaistnienie na polskim rynku muzycznym. Z kolei już w marcu, w ramach MNIN Label, ukaże się pierwsze długogrające wydawnictwo tej wirtualnej oficyny w tym roku, a niedługo po nim kolejna porcja nowości singlowych. Stay tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.