Najbardziej oczekiwany albumu tego roku!

sylwia-grzeszczak-mateusz-ziolkoOto i ona! Mowa oczywiście o Sylwii Grzeszczak, której nowa płyta, „Tamta dziewczyna” własnie dziś ujrzała światło dzienne (25.11.) i tym samym uzyskała status Złotej Płyty!

To już 4-ty album studyjny tej wokalistki. Krążki „Sen o przyszłości” i „Komponując siebie” odniosły ogromny sukces, uzyskując status potrójnej platyny. Również z tego powodu z najnowszym wydawnictwem wiązane są ogromne nadzieje, lecz uspokajamy – ta płyta zadowoli nawet najbardziej wymagających słuchaczy!

We współpracy z Warner Music Poland powstał jeden z najbardziej oczekiwanych krążków tego roku. Pracując nad kolejnym albumem, wokalistka musiała stawić czoła nowym rolom życiowymi: roli żony i matki, jednak po przedpremierowym przesłuchaniu płyty można stwierdzić, że poradziła sobie wybitnie. Wróciła jeszcze lepsza – rozkwitła.


POSŁUCHAJ PŁYTY


Sylwia Grzeszczak jest artystką przekazującą wiele wspaniałych emocji. Pokazywała to zarówno na poprzednich albumach, jak i na koncertach. Nie było inaczej i tym razem. W jej głosie słychać radość, szczęście, nadzieję. Połączenie pięknej barwy głosu, trafionych melizmatów i muzyki na najlepszym poziomie tworzy bogatą całość, której nie sposób nie docenić.

W maju bieżącego roku miała miejsce premiera pierwszego singla zapowiadającego tę płytę. Utwór „Tamta dziewczyna” spotkał się z entuzjastyczną reakcją publiczności. Był jednym z hitów wakacji. Dotarł na najwyższe miejsca największych rozgłośni radiowych w naszym kraju. Teledysk do piosenki przekroczył ponadto granicę 50 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Istną „świeżynką” promującą ten krążek jest singiel „Bezdroża”. Do współpracy przy nagraniu artystka zaprosiła jeden z najbardziej charakterystycznych męskich głosów w Polsce, czyli zwycięzcę III edycji programu „The Voice Of Poland” Mateusza Ziółko oraz orkiestrę Sinfonietta Consonus. Sama wokalistka twierdzi, że jest to piosenka wyjątkowa – powstała, gdy Sylwia miała… 15 lat. Bez wątpienia znajduje się w gronie najpiękniejszych polskich ballad tego roku. Przemawia za tym także liczba odsłon na YouTube – w 5 dni odnotowano ponad milion wyświetleń!


Na płycie znajduje się 10 utworów i 2 bonusy. Każdy jest inny, ciekawy i niebywale dopracowany. Album nie odstaje od poprzednich, a wręcz pokazuje jeszcze dojrzalszą artystkę, jaką staje się ciągle Sylwia Grzeszczak. Czy tym razem ponownie osiągnie sukces? Dowiemy się już niedługo!

Lista utworów:

 1. All for you
 2. Tamta dziewczyna
 3. California
 4. Dla dorosłych
 5. Jesień
 6. Kumple
 7. Ocieplenie
 8. Żyj na medal
 9. Bezdroża feat. Mateusz Ziółko
 10. Czy to nie jest piękne?

Bonus Tracks:

 1. Crimes
 2. Kiedy tylko spojrzę (+ Sound’n’Grace – wersja radiowa)

Zajrzyj tu:

Sylwia Grzeszczak: https://www.facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial/

Podziel się swoją opinią ;)