Natalia Szroeder rusza w trasę z albumem “Pogłos” – 9 grudnia wystąpi w Pradze Centrum

Natalia Szroeder rusza w trasę z albumem “Pogłos” - 9 grudnia wystąpi w Pradze Centrum

Natalia Szroeder to Artystka, której niezwykle oryginalna droga artystyczna pokazuje świadome dążenie do eksplorowania kolejnych obszarów twórczej aktywności. W ramach Jej trasy koncertowej na początku grudnia odbędzie się koncert w Warszawie, który promuje album “Pogłos”.

Talent Natalii Szroeder dostrzegły legendy polskiej sceny muzycznej, m.in.: Zbigniew Wodecki, Irena Santor czy Jacek Cygan, którzy zapraszali Artystkę do swoich projektów. Dotychczas zagrała ponad 400 koncertów. Już od najmłodszych lat komponowała muzykę i pisała teksty, a w międzyczasie uczęszczała na lekcje gry na skrzypcach. Jest Artystką kompletną, która swoją karierę rozpoczęła w wieku czterech lat udziałem w słynnym programie muzycznym „Od przedszkola do Opola”, aby potem prezentować swój talent podczas dużych telewizyjnych festiwali muzycznych. W szybkim tempie zaskarbiła sobie sympatię odbiorców i uznanie branży muzycznej. Jej kariera nabrała niezwykłego tempa, przez co Artystka dostała liczne propozycje udziału w projektach artystycznych, m.in. muzyczno-aktorskich czy muzyczno-tanecznych, w których z sukcesem sobie poradziła.

Dotychczasową kreację artystyczną Natalii nasycało poszukiwanie ekspresji muzycznej, wynikającej z wrażliwości i doświadczeń Artystki.

Efekt stanowi progresywna ewolucja twórczości Szroeder, wyraźnie zauważalna w najświeższych produkcjach muzycznych. W ostatnim czasie współpracowała m.in. z: Janem Młynarskim, Vito Bambino (Bitamina), Quebonafide czy Ralphem Kaminskim. W dotychczasowym dorobku Artystka ma podwójnie platynowe i platynowe płyty za single pochodzące z albumu „NATinterpretacje”, który pokrył się złotem. Obecnie Natalia pracuje nad kolejną płytą, której premiera nastąpi jeszcze w tym roku.

Data: 09.12.2022

Drzwi: 19:00

Support: 20:15

Start: 21:00

Miejsce: Praga Centrum, Warszawa

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Podziel się swoją opinią ;)