Krótko i na temat z… Karolina Szczurowska

Karolina Szczurowska to młoda i jakże zdolna wokalistka, a także studentka kierunków medycznych w jednej osobie. Jak sama przyznaje, nie potrafi żyć bez muzyki.

Całkiem niedawno ukazała się jej piosenka “Kwiatki”, o której porozmawiamy krótko i na temat.

Karolina Filarczyk

Karolina Szczurowska

Studia studiami, ale muzyka nie przestaje dawać znać w twoim przypadku o sobie. Co by się musiało stać, żebyś rzuciła muzykę w kąt?
Nie ma takiej opcji, nawet gdyby moje studia lub jakakolwiek inna praca zabierałaby mi sporą część czasu wolnego, nadal muzyka byłaby bliska mojemu sercu. Jest to moja miłość, z której nigdy nie zrezygnuje.

Twój najnowszy utwór „Kwiatki”, to ewidentnie nie jest piosenka florystyczna ? Opowiedz proszę naszym czytelnikom, o czym chcesz w niej opowiedzieć swoim słuchaczom.
Zgadza się! Jest to numer stworzony dla osoby bliskiej mojemu sercu, która odwzajemnia moje uczucia. Chciałam uwiecznić naszą relację dzięki tej piosence, aby na zawsze ta młodość była zamknięta w tym numerze.

Do piosenki „Kwiatki” powstał bardzo przyjemny klip. To był twój zamysł?
Z moim teamem mieliśmy burzę mózgów jak stworzyć obrazek, który odda sens numeru, aby każdy mógł jeszcze bardziej zbliżyć się do mojej twórczości. Co ciekawe tego dnia nagrywała dwa teledyski. Był to intensywny dzień.

Twoja najnowsza piosenka to także dowód na to, że jesteś nie tylko zaawansowana na poziomie biol – chem ?, ale także umiesz w pisanie piosenek. Ile jeszcze takich „kwiatków” chowasz po szufladach? Jak wyglądał proces twórczy tej konkretnej piosenki?
Miło to słyszeć, takich kwiatków zbyt wiele nie mam gotowych. Jak już wcześniej wspomniałam mam w szufladzie schowany teledysk do jednego numeru, którego premiera już niebawem. Utwór będzie nazywał się „Jest ok”, będzie to numer troszkę inny niż „Kwiatki”, kolorystyka klipu również nie będzie aż tak kolorowa, ale bardzo interesująca.

I co dalej Pani Karolino? Nowa płyta lub Epka na horyzoncie może jakiś koncercik w stolicy?
Marzy mi się powrót do koncertów, mam nadzieję, że na lato wrócę na scenę, tymczasem chciałabym się skupić na tworzeniu nowego materiału oraz promocji muzyki, aby móc, z czym występować.

Podziel się swoją opinią ;)