“Nieidealni” Marty Dzwonkowskiej rozgościli się na dobre w streamingu

Marta Dzwonkowska nie zwalnia tempa. Po “Różach” przyszedł czas na kolejną piosenkę i klip. Tym razem jest czadowo, elektronicznie i…

„Nieidealni”, drugi, po „Różach”, singiel zapowiadający solowy projekt Marty Dzwonkowskiej, to refleksja nad tym, jak dalece w dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie być prawdziwi, szczerzy i nie udawać kogoś, kim nie jesteśmy. Za sprawą presji społecznej i środków masowego przekazu, łatwo przestajemy ufać własnej intuicji i ulegamy wykreowanym wartościom, wyidealizowanemu stylowi życia, czy wizerunkowi.

Ukrywamy niedoskonałości, zakładamy maski, tracąc to, co jest w nas najciekawsze–indywidualność.„Nieidealni” to przypominajka, że najfajniejsza wersja każdego z nas, to wersja oryginalna, bez zbędnego tuningu i efektów specjalnych. Od 30 czerwca 2023 utwór dostępny w serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube i Facebooku artystki, gdzie można zobaczyć teledysk.


Marta Dzwonkowska – wokalistka, aktorka, autorka piosenek. Uczestniczka 12 edycji The Voice of Poland. Laureatka licznych nagród muzycznych, m. in. Karolinki, głównej nagrody im. Anny Jantar w Koncercie Debiuty 55 Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz prestiżowej nagrody SAWP dla Najlepszego Wykonawcy w Konkursie Debiuty 2018. Nagrody te zdobyła wraz z zespołem Girls on Fire za utwór „Siła kobiet”, do którego napisała tekst i była współautorką muzyki. Jakub Krzyżański i Marcin Mieszczak opisali go w swojej książce “100 najodważniejszych polskich piosenek”, tym samym umieszczając “Siłę kobiet” w gronie utworów znakomitych artystów, takich jak Republika, Czesław Niemen, Hey, Kult, Maria Peszek, Maanam, Kasia Kowalska, Perfect, czy Dżem. Od 2003 roku związana z Te atrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, na którego deskach stworzyła szereg kreacji aktorskich. Można ją również zobaczyć w polskich serialach. Współpracuje z rozmaitymi artystami i formacjami muzycznymi. Jest autorką i współautorką wielu piosenek powstałych w ramach kolaboracji muzycznych.

Podziel się swoją opinią ;)