“Noce Kryształowe” – nowy singiel i teledysk Leepecka

Noce Kryształowe” to nowy singiel Leepecka, który wraz z wyjątkowym klipem autorstwa Jacka Kościuszko promuje wydany we wrześniu album “Na Mnie Już Czas”.

Jest to bez wątpienia najbardziej “przebojowy” utwór na tym krążku a zarazem bardzo ważny przekaz, skłaniający do refleksji, którym warto podzielić się szerzej.

Noc Kryształowa była jedną z zapowiedzi największego pożaru w historii, który ogarnął cały świat. Nienawiść, strach, ból… Coraz mniej ludzi o tym pamięta. Ale została zaledwie garstka tych, którzy pamiętają, bo doświadczyli tego na własnej skórze. Pogromów, dręczenia i dyskryminacji ludzi o innym kolorze skóry, pochodzeniu, wyznaniu, orientacji seksualnej od tamtej pory było bez liku. Tak jakbyśmy nie wyciągali lekcji z historii. Zawsze liczy się bezrefleksyjne tu i teraz. A ta piosenka jest właśnie moją refleksją…Refleksją a w zasadzie protestem przeciw homofobii, nietolerancji i prymitywnemu, przestarzałemu pojmowaniu świata. Przeciwko ogłupianiu ludzi w kościołach i szkołach. Przeciwko hipokryzji i obłudzie…

Podziel się swoją opinią ;)