“Nothing is over” nowy singiel od LASS

Wczoraj odbyła premiera “Nothing Is Over”, kolejnego singla z debiutanckiej płyty LASS, zatytułowanej  LOVEHOLIC*  Artystka dzieli się jedną piosenką z albumu tygodniowo, finalnie cały album będzie można posłuchać pod koniec stycznia w serwisach streamingowych. 


LOVEHOLIC* czyli uzależniony od miłości, ten który kocha za bardzo i ten, kto potrzebuje miłości. LOVEHOLIC* to płyta o momentach, samotności, uczuciach schowanych pod maską, o sercu zabójcy, namiętności, o łapaniu spadających z nieba gwiazd, o aksamitnej nocy we włoskim ogrodzie, o lepszej osobie, o wypełnionych pożądaniem Loveholikach uciekających przed sztormem oraz  o tym, że to jeszcze nie jest koniec.


LASS – pod tym pseudonimem kryje się artystka Kasia Klimczyk, polska piosenkarka, kompozytorka i producentka łącząca kobiecą wrażliwość z nowoczesnymi narzędziami muzyki elektronicznej. Zagrała kilkadziesiąt koncertów w Polsce, Nowym Jorku, Korei Południowej, Holandii, na Litwie i Słowacji, pojawiając się również na muzycznych festiwalach (Zandari Festa 잔다리페스타, Pohoda FestivalSoundrive FestivalLOFTAS, Jeju World Music Oreum FestivalSpring Break Festival).

W “Nothing Is Over”, LASS daje nam nadzieję na to, że to jeszcze nie jest koniec, że wszystko jest możliwe. Porywający rytm przenosi nas do pełnej dobrej energii opowieści  o tym co jest trudne i ludzkie, o pragnieniach i fantazjach.

Zajawka najnowszej piosenki LASS

Link do utworu “Nothing Is Over” w serwisach streamingowych https://ffm.to/LASSnothing

Podziel się swoją opinią ;)