NOWE TWARZE | Garbate Aniołki

Nowe Twarze… czy aby na pewno? I tak i nie… Dla miłośników rasowego Punka Garbate Aniołki, to grupa, która ma już swoją historię. My dziś pokażmy Wam, co słychać w kwartecie z Radomska

Zaistnieli na Małej Scenie w Jarocinie 92′, gdzie wzięli udział w przesłuchaniach. Po tym mocnym debiucie posypały się propozycje koncertów, a w końcu wymarzone nagranie materiału w studiu Złota Skała w 1993 i teledysków dla TV – a to wszystko wydane na kasecie!!

W 2015 roku, koncertem z okazji 20 lat nieistnienia i po bardzo ciepłym przyjęciu na nowo rozpoczęli przygodę z muzyką. Ostatnie lata były dla nich bardzo pracowite. Niełatwo było dorównać czołowym zespołom sceny punk, ale starania zaowocowały mnóstwem fajnych koncertów, festiwali, nowymi utworami i nowymi doświadczeniami.

Grupa całkiem niedawno wydała swój autorski materiał w postaci EP-ki (można ją kupić na FB-profilu zespołu).

“EP-ka to przedsmak nowej płyty, którą zaczynamy nagrywać już od połowy marca i wydać jeszcze w maju 2021r. Płyta będzie przekrojem naszej działalności z ostatnich lat. Zdecydowanie słyszalne będą nurty post-punka, zimnej fali, alternatywy i oczywiście melodyjnego punk-rocka” – Garbate Aniołki

Obecny skład zespołu: Ola Janicka-Poborczyk – vokal, Piotr Widliński – gitara, Gerard “Gere” Chodyra – bass, Damian Ciupiński – perkusja.

Garbate Aniołki “Samobójca”

Podziel się swoją opinią ;)