XL wraca z nowym, imprezowym singlem – “VVS”!

XL

XL to młody raper, który zyskał rozgłos dzięki chwytliwym, mocnym singlom. Pierwsze utwory zaczął tworzyć w wieku 12 lat, jednak jego oficjalna działalność przypada na rok 2017, kiedy to założył kanał na YouTube i zaczął dzielić się muzyką z ludźmi. Właśnie wraca na scenę z nowym, imprezowym singlem!

XL
XL, fot. materiały promocyjne

Specyficzny styl rapowania i ucho do świetnych produkcji sprawiły, że twórczość XL-a zaczęło śledzić mnóstwo ludzi. Do tej pory jego kanał zgromadził ponad 60 tysięcy aktywnych subskrybentów, którzy regularnie sprawdzają wszystkie muzyczne nowości. XL ma na swoim koncie mocne utwory, takie jak Tańcz(3,1 mln), 123 (6,2 mln) czy Tatuaże (1,2 mln), które ugruntowały jego pozycję na undergroundowej scenie.

Teraz XL wraca z nowym teledyskiem! Bujający, imprezowy VVS to już drugi oficjalny singiel w ramach współpracy rapera z Sony Music Entertainment. Za hitową produkcję muzyczną tego utworu odpowiada Friz, który doskonale czuje nowoczesny, unikalny styl XL’a. Szalony teledysk pełen diamentów to dzieło jednego z najciekawszych twórców nowego pokolenia, Mohera.

XL – VVS (prod. Friz) [Official Video] (źródło: X L – YouTube)

FB: Xxaesthetycznyxx

YouTube: X L

Instagram: XL (@xxaesthetycznyxx)

Podziel się swoją opinią ;)