NOWE TWARZE | NO BEHIND

Dziś na mocną nutę! Lubimy zaskakiwać Was nowymi dousznymi doznaniami “made in Poland” w cyklu NOWE TWARZE.

NO BEHIND to zespół odzwierciedlający najskrytsze zakątki naszych muzycznych dusz. Pełne ekspresji teksty Adriana Burka oraz rasowe, rockowe kompozycje Rafała „Kosy” Kossakowskiego tworzą intrygujące połączenie.

Panowie poznaliśmy się kilka lat temu podczas nagrania w Kosa Buena Studio – jak się okazało – nie przypadkiem. Wtedy po raz pierwszy skalibrowali ich muzyczne oblicza. Każdy z pięknym bagażem doświadczeń, muzycznych wyzwań, pełni nie do końca spełnionych rockowych pragnień. Wówczas żaden z nas nie miał pojęcia, że pewnego dnia podczas rozmowy telefonicznej padnie hasło: gramy!

No Behind / foto: Facebook.com

Skład zespołu dopełniają zawodowi muzycy: Grzegorz Imielski – perkusja, Kuba Będkowski – klawisze, Daniel Arendarski – gitara, Arek Dzierżawa – bas.

Grupa prezentuje bardzo świeże spojrzenie na cięższe rockowe granie, czym wprowadzają słuchacza w trans niezwykłych dźwięków. 

TRICK to drugi singiel zespołu No Behind promujący nadchodzącą płytę. To solidna dawka rasowego nowoczesnego rockowego grania.


Tym razem zabieramy Was  w mistyczny świat. Melodyjny refren niesie ze sobą dużo pozytywnej energii. Kawałek opowiada o tym jak każdy z nas zmaga się z nieustanna grą jaką jest życie. Trzeba jednak pamiętać o tym że są wokół nas ludzie na których możemy liczyć. 

NO BEHIND

Podziel się swoją opinią ;)