NOWE TWARZE | OLIWIA KONIECZNA

Oliwia Konieczna, to młodziutka wokalistka obdarzona barwą głosu, której pozazdrościłaby niejedna gwiazda muzyki. Od niedawna związała swoje artystyczne losy z Niebieskim Labelem, który we krwi ma promocję młodych gniewnych polskiej sceny muzycznej.

“Jak na złość” to bardzo emocjonalna historia niezdrowej zależności od drugiego człowieka, od nierealnych standardów i oklepanych schematów. To głos młodego człowieka, który obserwuje świat i widzi, że coś z nim jest nie tak. To opowieść o wrażliwości, empatii i szacunku do samego siebie. To tak potrzebna w tych czasach opowieść.

Piosenka „Jak na złość” została napisana dwa lata temu. Leżała w mojej szufladzie aż do dziś. Widocznie potrzebowała tego czasu – a może to ja do potrzebowałam?! Stworzono ją z myślą o osobach, które są zależne od innych i boją się używać słowa „nie”. Może dzięki tej piosence zaczną czerpać z życia to, czego naprawdę pragną. Może spróbują żyć swoim życiem, bez ograniczeń i obawy przed byciem ocenionym. To byłoby dla mnie spełnienie marzeń.

Oliwia Konieczna

Oliwia Konieczna to młoda, debiutująca artystka. Jej celem jest przekazywanie w muzyce prawdy i radości. Śpiewa od dziecka, nic dziwnego więc, że to właśnie muzyka jest jej całym światem. Bardzo delikatnie i z naturalną skromnością zaprasza słuchacza do tego świata, w którym subtelność, szacunek, muzyka, ale i cisza mają swoje przydzielone miejsce. Jak każda młoda wokalista marzy o wielkich scenach i wydaniu płyty. Te marzenia jednak nie kierują jej w drogi na skróty. Chce małymi krokami, w zgodzie z samą sobą, przekazywać nam słuchaczom kolejne utwory.


 

Podziel się swoją opinią ;)