NOWE TWARZE | sskjegg

Nowe Twarze przybiera na siłę! Dziś mamy dla Was bardzo sensualną piosenkę od sskjegg.

sskjegg to dźwięki, emocje i magia. Duet ubiera historie w słowa i melodię.
Ich muzyka to spora dawka elektroniki z delikatnym wokalem, a wszystko to okraszone dosadnym tekstem, który wwierca się w głowy słuchaczy.

W czerwcu 2020 roku światło dzienne ujrzała płyta ,,(m)ała”. W lipcu zaś singiel sskjegg „Toń” ukazał się pod szyldem projektu My Name Is New wytwórni KAYAX.

 Na swoim koncie mają kilka singli, które ukazywały się przede wszystkim w serwisach streamingowych.

W końcu przyszedł czas na premierę pierwszego profesjonalnie zrealizowanego klipu towarzyszącego utworowi “dotknij”, który przedpremierowo można było usłyszeć na antenie radia 357.

Sabina Broda – cząstka sskjegg odpowiedzialna za warstwę liryczną oraz wokalną. Opowiada historie i sama siebie nazywa brzydkopisarzem. Absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, autorka tekstów, producentka.

Korneliusz Flisiak – cząstka sskjegg odpowiedzialna za warstwę muzyczną od pierwszego dźwięku, aż po live sety. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, klawiszowiec i producent. Sztuki produkcji muzycznej uczył się pod okiem Andrzeja Puczyńskiego w podwarszawskim studiu Izabelin. Aktywnie koncertujący w czołowych polskich klubach i na festiwalach.

Podziel się swoją opinią ;)