NOWE TWARZE | STARLESS

NOWE TWARZE | STARLESS

Starless to grupa utalentowanych muzyków, każdy z innego świata, ale za to ze wspólną pasją. Razem postanowili stworzyć coś wyjątkowego.

Projekt Starless powstał w lutym 2020 roku w dobie pandemii i działa z zamysłem pokrzepienia i dodania pewnej eteryczności szarej rzeczywistości.

5 maja 2021 zespół wydał swoją debiutancką płytę „Missing You”, z której pochodzą między innymi utwory „Missing You”, „Dreamer”, „Lady of the Lake”, czy też ostatni, promujący wydawnictwo – „Autumn Leaves”.

Album spotkał się ze świetnym przyjęciem słuchaczy oraz środowiska muzycznego i zbiera w mediach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, bardzo pochlebne opinie.

Od września do listopada ubiegłego roku Starless zagrali jesienną trasę koncertową „Autumn Leaves”, występując między innymi na festiwalu rock’a progresywnego ProgRockFest w Legionowie (11 września 2021 roku). Obecnie zespół pracuje nad nowym materiałem i przygotowuje serię koncertów na wiosnę.

Aktualny skład zespołu: Marta Bejma — wokal, chórki, muzyka, Piotr Pryka — pianino, muzyka, Piotr Pilarski — gitara klasyczna Szymon Czarnecki — flet poprzeczny, Bartek Pilarski — instrumenty perkusyjne.

„Chcemy zatrzymać Was na chwilę i pokazać świat w kolorach muzyki. Na płycie każdy słyszy coś innego i sami jesteśmy ciekawi, z czym kojarzy się Wam nasza twórczość”.

STARLESS

Podziel się swoją opinią ;)