NOWE TWARZE | Wild Whispers

Niebieski Label po raz kolejny udowadnia, że osiadł umiejętność wyławiania prawdziwych talentów spośród wszystkich aspirujących do gwiazd polskiej muzyki. Tym razem przedstawiamy duet Wild Whispers.

“Pod tym samym niebem” to utwór o tęsknocie. To jedna z tych historii, która musi być opowiedziana, aby móc poczuć ulgę. Materiał powstał spontanicznie w gronie przyjaciół, w jednym z londyńskich studio. Producentem singla jest Tomasz Baczkiewicz.  

Zapraszamy na wyprawę do wielu wymiarów, pełnych emocji i pięknych improwizowanych opowieści. Ten singiel to kontynuacja przygody, którą rozpoczęliśmy w 2019 roku. Nie możemy się doczekać, aż  dołączysz do naszej podróży. Widzimy się “pod tym samym niebem”! – Gosia i Karolina


Muzyka Wild Whispers ma kolory ziemi – to impresjonistyczna paleta w odcieniach brązu i czerwieni. Pachnie ziołami, ale da się też wyczuć woń rytualnych świec i kadzideł. Te dźwięki to bukiet smaków wyrafinowanego musu z soczystych i słodkich jabłek obsypanych ziarnami gorzkiego kakaowca. To możliwy „soundtrack” do poetyckich dzieł wielkich romantyków.

Podziel się swoją opinią ;)