Nowy album od Aros Andera!

ArosAnder a właściwie Arkadiusz Sroka to pochodzący ze Słupska producent muzyki elektronicznej. Na swoim koncie ma szereg albumów studyjnych, kolaboracyjnych i EP. W 2015 został wyróżniony przez Cover awArts za najlepszą okładkę do swojego albumu „Kalpa Vigraha”.

Rok później dołączył do kultowego i dziś już nieistniejącego labelu BDTA gdzie wydał jeden album zatytułowany „Smutek”. Ander często kolaboruje z artystami nie tylko z Polski ale i z całego świata, współpracował między innymi z Antoniną Nowacką znaną z formacji kIRk oraz WIDT, popularną gwiazdą pop Sarsą z którą tworzył projekt FWWM, singiel „Organic” przyjął się bardzo dobrze zwracając szczególna uwagę Kasi Nosowskiej.

Zwycięski utwór został wydany na specjalnej konkursowej kompilacji przygotowanej przez radiową trójkę. Artysta współpracuje także ze Zgubą znanym z black metalowej formacji Widziadło, Martinem Neuholdem, Noxem, Vilgoć, Rez Epo i wieloma innymi artystami. Ander jest także połowa duetu „Milion Włókien” który tworzy wspólnie z Coelestial Serwices. Już 23 września 2019, w pierwszy dzień jesieni, usłyszymy jego nowy album zatytułowany „…POTRWA WIECZNIE”. Okładkę stworzył Sebastian Płonka.


ZAJRZYJ PO WIĘCEJ:
FACEBOOK

Kilka utworów pochodzących z albumu. (single)

https://www.youtube.com/watch?v=fXQ5rULRBw8&frags=pl%2Cwn

https://www.youtube.com/watch?v=8C0c6lI8gvk&frags=pl%2Cwn

https://www.youtube.com/watch?v=pJJnPmrOC6E