Nowy przebój BARANOVSKIEGO

Wkrótce minie rok od premiery debiutanckiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego „Zbiór”. Dzięki albumowi zdobył aż 3 nominacje do tegorocznych Fryderyków.

Nieoczekiwany czas pandemii przyspieszył prace nad nowymi, premierowymi piosenkami, i tak po wiosennych „Momentach”, Wojtek Baranowskiprezentuje swój najnowszy singiel „Lubię być z nią”. Mówi o nim krótko: „to prosta piosenka o miłości”. Fani młodego artysty, bohatera jednego z najmocniejszych wejść na rynek ostatnich lat, znajdą w niej wszystko, za co do tej pory polubili autora „Czułego miejsca” – nowoczesną popową produkcję, zgrabny i chwytliwy tekst oraz refren, który zostaje w głowie po pierwszym przesłuchaniu i już nie daje się od siebie uwolnić. Czyżby zapowiadał się kolejny hit w dorobku BARANOVSKIEGO? Wiele na to wskazuje.

Piosence towarzyszy wyjątkowy klip w reżyserii cenionego artysty sztuk wizualnych, absolwenta Royal College of Art w Londynie, Filipa Berendta. Główną rolę zagrała w nim znana m.in. z pokazów Dolce & Gabbana oraz okładek wielu międzynarodowych magazynów top modelka Maja Salamon, która obwołana została jedną z 50. najlepszych modelek na świecie. 


Zajrzyj po więcej:

FBfacebook.com/baranovskimusic

Podziel się swoją opinią ;)