Nowy singiel Natalii Kruczyńskiej

Natalia Kruczyńska to młoda, polska wokalistka. Muzyka była obecna jej w życiu od kiedy pamięta. Gdy miała 6 lat rozpoczęła naukę w Państwowej Szkole Muzycznej, w kolejnych latach występowałam na scenach w rodzinnym Działdowie. Ponadto Natalia założyła zespół rockowy z kolegami ze szkoły i wreszcie zdecydowała się na studia muzyczne. Natalia Kruczyńska jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego na wydziale Sztuki w Olsztynie, a następnie przeprowadziła się do Warszawy. Stolica zainspirowała ją do komponowania własnych utworów. Jak dodaje sama artystka: „Chciałabym aby moją muzykę i to co mam w niej do przekazania usłyszeli wszyscy. Jest to moim marzeniem i wierzę że je spełnię.”

Wokalistka ma na swoim koncie kilka singli takich jak: Ruiny” z 2017 roku czy „Ogień” z 2018 roku. Kilka dni temu swoją premierę miał utwór” Cry for the moon„.

Piosenka opowiada o miłości, która zawsze wymaga poświęceń, potrafi nami zawładnąć, pochłonąć nas w całości. W prawdziwej miłości czy to do drugiego człowieka, czy chociażby do naszej pasji często pozostawiamy cząstkę siebie. Do utworu został nagrany teledysk, w którym miłość wyrażona jest poprzez taniec.„- dodaje artystka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.