Premiera debiutanckiego singla Mai Laury

Maja Laura

9 września miała miejsce premiera utworu i teledysku Mai Laury – Feldman’s Voicing Resonance. To pierwszy utwór promujący debiutancki album Mai Laury Bardo, a także pierwszy nagrany utwór z tej płyty. Brzmienie starej Legnicy nagranej w 10-piętrowcu i syntezatorowa krzywizna z zabawki-potwora Arturii Matrixbrute. A głos po prostu prawdziwy.

Maja Laura to bezwzględnie prawdziwa solowa kreacja 22-letniej artystki. Czystość i brud, celebracja dysharmonii, pochwała mocy i delikatności. Pianistyczna ulotność, elektroniczna brzydota, perkusyjny brud i głos duszy. W tym roku pod szyldem Howard Records ukaże się jej debiutancki album pt. Bardo. Oszczędność i szaleństwo jednocześnie.

Maja Laura Jaryczewska to kompozytorka, pianistka, wokalistka, autorka tekstów i prezeska Efektywnego Altruizmu w Polsce. Studiowała fortepian jazzowy u Sławka Jaskułke i Włodzimierza Nahornego. Obecnie studiuje kompozycję u Pawła Mykietyna. Najbliższa jest jej XX-wieczna muzyka klasyczna, free-jazz i alternatywa. A jeszcze bliższa prawda. Prawdziwe emocje, łączenie się z magią. Ciemność i rytuał. Płytę Bardo wyprodukował i zmiksował Maciej Cieślak (Ścianka), wraz z Mają.

Maja Laura – Feldman’s Voicing Resonance (źródło: Howard Records)

Muzyka: Maja Laura (Maja Laura Jaryczewska)

Słowa: Maja Laura (Maja Laura Jaryczewska)

Produkcja: Maciej Cieslak, Maja Laura (Maja Laura Jaryczewska)

Mix: Maciej Cieslak

Mastering: Piotr Pawlak

Więcej:

Facebook: https://www.facebook.com/majalauraofficial

Instagram: https://www.instagram.com/mjaryczewska/

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6tBYHKep8nTeBfG8L6fiTa

One Comment

  1. Anonim

    O cholera.

Podziel się swoją opinią ;)