Olsztyn Green Festival startuje już jutro!

Jutro (17.08.) na plaży miejskiej w Olsztynie nad jeziorem Ukiel rozpocznie się jubileuszowa piąta edycja Olsztyn Geen Festival! Podczas dwudniowej imprezy, która została w całości wyprzedana wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki.

Oprócz licznych koncertów na terenie wydarzenia będzie dostępna bogata strefa food  – trucków, strefa dla dzieci oraz strefa z fashion truckami. Nie zabraknie również akcji rozpowszechniających ekologię i zdrowy tryb życia.

Organizatorzy zapraszają również na mały przedsmak muzycznych doznań, czyli koncert zespołu Mikromusic (16.08) oraz afterparty z Mery Spolsky na Starym Mieście w Olsztynie. Na oba eventy wstęp jest wolny, dlatego warto skorzystać z okazji i miło spędzić wieczór.


Pierwszego dnia festiwalu na dwóch scenach: CO JEST GRANE 24 STAGE oraz OLSZTYN STAGE zaprezentują się między innymi New PeopleCOMA, KortezDawid PodsiadłoNatalia NykielZespół Pieśni i Tańca KortowoRosalie., Arek JakubikOtsochodzi oraz na zakończenie niXes.

Drugi dzień otworzą Bisz/Radex. Oprócz tego o dobrą zabawę i fantastyczne dźwięki zadbają tacy artyści jak BitaminaGrubson, Ralph KamińskiBrodkaVarius Manxkról, Pola Rise, projekt Albo Inaczej 2: Grammatik, Ten Typ Mes, Monika Borzym, Justyna Święs, Ralph KamińskiL.U.C. z projektem GOOD L.U.C.K i gośćmi: Karolina Czarnecka i Tomasz Kot.


Podczas festiwalu będzie również doskonała okazja, żeby zamienić parę zdań z ulubionym wykonawcą, zrobić zdjęcie czy podpisać płytę. W piątek będzie można spotkać się z New People, Rosalie., Kortezem, zespołem COMA, Arkiem Jakubikiem, Otsochodzi, Natalią Nykiel oraz niXes. Natomiast w sobotę z Bisz/ Radex, Bitaminą, królem, Grubsonem, Polą Rise, L.U.C. oraz gośćmi (+ wywiad), muzykami z projektu Albo inaczej 2 i zespołem Varius Manx (+ wywiad).


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/olsztyngreenfest/

www: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/1,500,21,Olsztyn-Green-Festival-2018.html

Podziel się swoją opinią ;)