Patrycja Markowska prezentuje ostatni singiel promujący “Wilczy pęd”

Patrycja Markowska prezentuje nowy singiel! Osobiste, niełatwe przeżycia artystki w nowym lyrics video pt. “Jestem”.

„Jestem” to wisienka na torcie płyty „Wilczy pęd“- to niezwykle osobista wycieczka. Tekst Patrycji jest wymowny, nawiązujący do trudnego czasu w jej życiu osobistym, w którym autorka komunikuje, że „wstaje z kolan, znów”! Akustyczne brzmienia, szamańskie akcenty znajdujące się w singlu, to charakterystyczne elementy dla tego wydawnictwa.

 „Jestem” to ostatni singiel promujący album „Wilczy pęd”. Wideo powstało na wyspie KOH SAMUI, nagrane spontanicznie przez przyjaciela Patrycji – Łukasza Urbańskiego, znanego stylisty fryzur i fotografa. 

Warto wspomnieć, że Album „Wilczy pęd” miał premierę w maju 2022 roku i zawiera 12 piosenek. Doczekał się pięciu klipów do singli: „Wilczy pęd”, „Na zakończenie dnia” z Dawidem Karpiukiem, „Aż do rana” w duecie z Robertem Gawlińskim, „Kieszenie” wraz z Grzegorzem Markowskim i „Bezczas” .

Obecnie Artystka rusza w trasę promującą album. Czeka nas 12 koncertów w całej Polsce, na których pojawią się również muzyczni goście! (link do bileterii: https://linktr.ee/wilczypedtour).

Podziel się swoją opinią ;)