Minialbum ARKADIUSZA już dostępny

“RetroSpekcja” to debiutancki minialbum ARKADIUSZA stworzony we współpracy z Mateuszem Krautwurstem i SWIERNALISEM. 

Nowoczesne brzmienia, niebanalne teksty i sam image Artysty prowadzą do swoistego zderzenia dwóch światów – współczesnego i retro.

Podczas gdy zatapiamy się coraz bardziej w świecie smartfonów i mnożących się jak grzyby po deszczu aplikacjach, u progu nowej wirtualnej rzeczywistości metaverse, poziom ludzkiej samotności osiąga swoje apogeum. Jak z tego wybrnąć? Jak stać się off-line? Między innymi na te pytania stara się odpowiedzieć ARKADIUSZ swoim debiutanckim materiałem. 

Bacznie obserwując otaczającą nas codzienność, postanowiłem ubrać się w kostium z lat 20-stych, zebrać muzyków, tancerzy i stworzyć płytę na miarę współczesnego … pop-u! Album nasycony nowoczesnymi brzmieniami, teledyski nawiązujące do stylu retro oraz teksty z przesłaniem: wróćmy do relacji w realu, dbajmy o nie i nie dajmy się całkiem zdigitalizować. Zapraszam do wspólnej RetroSpekcji – mówi o swoim krążku ARKADIUSZ.

POSŁUCHAJ ALBUMY W SERWISACH CYFROWYCH: https://adm.ffm.to/RetroSpekcja

KUP ALBUM: https://cznb.pl/produkt/retrospekcja-debiutancka-epka-arkadiusza-z-dostawa/

TELEDYSKI PROMUJĄCE ALBUM

Klepsydra:

Uśpieni:

[Z gościnnym udziałem Mirosława Zbrojewicza]

Żyjemy w świecie przesytu technologii, borykamy się z samotnością, trudno jest nam wyjść z domów, oderwać się od smartfonów, a już na pewno otworzyć się przed drugim człowiekiem. Ludzie w obecnych czasach błądzą jak we mgle… jakby byli… UŚPIENI – ARKADIUSZ

Na Marginesie:

Nigdy nie zbudujemy prawdziwej relacji, opartej na szczerej miłości – jeśli nie zaakceptujemy wolności drugiego człowieka… – ARKADIUSZ

RetroSpekcja:

Jedynie sklepienie niebieskie łączy to co było i to co jest teraz… – ARKADIUSZ

RandeW:

Nasze RandeW … tylko we wspomnieniach … – ARKADIUSZ

ARKADIUSZ (Arkadiusz Borzdyński) – 29-letni wokalista z Warszawy, finalista programu „Szansa Na Sukces”, aktor, choreograf, tancerz i wirtuoz pianina. 

Występował w takich musicalach jak „Gorączka Sobotniej Nocy” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Rampa w Warszawie, „Pretty Woman” w Teatrze Muzycznym w Łodzi czy „West Side Story” w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Podziel się swoją opinią ;)