Patrycja Markowska z nowym singlem – “Pod wiatr”

Po singlu „Niepoprawna” – letnim, dynamicznym przeboju Patrycji Markowskiej,  artystka wypuszcza w świat nieco bardziej refleksyjny, jesienny utwór pt. „Pod wiatr”.

Rockowa i pełna tęsknoty ballada, w której Patrycja eksploruje tym samym swoje ulubione obszary muzyczne, wracając utworem do rockowych korzeni. “Chce mówić o tym co ważne. Pandemia odciska na nas swoje piętno, zmienia nas i pewnie długo będzie w nas rezonować. Ma jednak swoje dobre oblicze – sprawiła, że znowu skupiliśmy się nie na błahostkach, ale na tym co nas jako ludzi definiuje. Na relacjach. Na bliskich. To znajdziecie w piosence „Pod wiatr” – powiedziała o piosence Patrycja Markowska

Poruszającemu tekstowi towarzyszą ciekawe muzyczne brzmienia. „Pod wiatr” nagrane z żywym instrumentarium wydaje nam się mieć potencjał do ponadczasowości. To jest to, co kochamy w muzyce. Nastrojowy utwór, pięknie zagrany z poruszającym odbiorców tekstem, nawiązuje do charakteru rockowych ballad Edyty Bartosiewicz. Do współpracy nad singlem Patrycja Markowska zaprosiła producenta Macieja Wasio, który jest również współautorem muzyki.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/patrycjamarkowska

Podziel się swoją opinią ;)