Patrz! Żaneta Chełminiak prezentuje nowy singiel

Żaneta Chełminiak – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i… biotechnolożka! Po kilku singlach i EPce z zespołem Damn Good Coffee pracuje nad solowym debiutanckim albumem „Chłopaki płaczą”, którego premiera będzie miała miejsce w 2023 roku.

Cały materiał będzie balansował pomiędzy rnb, soulem i popem. Pierwszy singiel „Obcasy” ukazał się pod koniec 2021 roku. Głównym producentem muzyki jest St. Elmo. Do tej pory premierę miały również „Jedziesz do mnie” i Remix „Ziomka” z gościnnym udziałem WdoWy.

„Patrz!” Żanety to szósty singiel zapowiadający debiutancki album Chłopaki płaczą. Autorem muzyki i producentem piosenki jest St. Elmo, autorką tekstu jest Żaneta Chełminiak. “Patrz!” to piosenka, która inspirowana jest wydarzeniami z życia autorki oraz jej koleżanek. Dedykowana wszystkim kobietom, siostrom, matkom, córkom i przyjaciółkom, o których świat czasem zapomina. “Patrz!” to historia o tym, że nie potrafimy powiedzieć stop, nie potrafimy postawić granicy. O wrzucaniu i dopisywaniu konkretnych zachowań do roli, jaką kobiety mają pełnić w społeczeństwie. O wierze w siebie i swoje możliwości, o wychodzeniu poza utarte schematy.

Podziel się swoją opinią ;)