NOWE TWARZE | Paula Biskup

Paula Biskup coraz silniej przebija się do świadomości fanów poszukujących świeżego brzmienia pop.

Przez ostatnie tygodnie udostępniła 4 utwory, w których najlepiej pokazuje swój talent zarówno jako wokalistka, jak i kompozytorka i autorka tekstów – „Kruche serce”, „Dzisiaj nie tańczę”, „Pora się nauczyć żyć” i najnowszy, ukazujący się dzisiaj „Pusty dom”. Brzmienie akustyczne czy elektroniczne, nietypowe struktury utworów, ballady i utwory bardziej dynamiczne – we wszystkich odsłonach Paula sprawia, że czujemy narodziny nowej ważnej postaci na polskiej scenie muzycznej.

Publiczność może ją pamiętać za sprawą programu Mam Talent, gdzie od razu zdobyła Złoty Przycisk, przenoszący ją z przesłuchań prosto do półfinału. W finale nie wygrała, ale patrząc na zainteresowanie jej twórczością po programie – nie musiała. Kojarzona z nieodłączną gitarą jest najlepszym przykładem samouka, który pojawia się „znikąd” i oczarowuje każdego, kto poświęci mu choć chwilę. W tekstach opisuje emocje swoje, ale i innych, bo bardzo uważnie obserwuje świat wokół siebie. Wszyscy, którzy się z nią zetkną, prędzej czy później, odnajdą w twórczości Pauli cząstkę siebie.

Aktualnie intensywnie nagrywa dziesiątki (dosłownie) piosenek pod okiem producentów, których rola często ogranicza się tylko do włączenia przycisku nagrywania. Paula dokładnie wie, co chce osiągnąć. Już niedługo będziemy tego słuchać wszyscy.

Podziel się swoją opinią ;)