Paweł Tur prezentuje nowy singiel „Wiosna”

Wiosna – nowy singiel Pawła Tura to optymistyczny i wypełniony pozytywną energią utwór, który jest przeciwwagą do pandemicznej rzeczywistości, w której bliskie relacje nabierają jeszcze większego znaczenia.

Tekst utworu napisali: Patrycja Kosiarkiewicz oraz Przemysław Puk, który jest również współkompozytorem muzyki wraz z Jarosławem Baranem. W teledysku wystąpiła modelka i influencerka Nikola Stajszczak.

Paweł Tur w środku kalendarzowej zimy prezentuje nowy utwór Wiosna, który prowadząc przez meandry bliskiej relacji, niesie nadzieję na to, że razem można pokonać wiele trudności. 

Jestem życiowym optymistą, który wierzy w ludzi i ich pozytywną moc. Znaleźliśmy się w bardzo specyficznej sytuacji, ale jestem dobrej myśli, że wyjdziemy z tego impasu. A bliskie relacje, choć czasami pełne zakrętów i obecnie niełatwe w realizacji, dodadzą nam energii do działania mimo wymagającej rzeczywistości. 

Paweł Tur

Relacje z ważnymi dla nas ludźmi i poczucie odwzajemnionej miłości to klucz do tego, aby być szczęśliwym. Szczególnie kiedy musimy się mierzyć z niepewnością, brakiem stabilizacji i możliwości planowania swoich zawodowych ruchów. Mój debiut solowy przypadł na bardzo specyficzny rok, pełen różnych niepokojów, które doskonale rozumiem. Dlatego chciałem jak najszybciej opublikować utwór „Wiosna”, którego słowa akcentują „nadzieję na lepsze jutro” 

Paweł Tur

Utwór jest utrzymany w nowoczesnej popowej stylistyce, z wyraźną linią gitary, która charakteryzuje twórczość Pawła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.