Piąty singiel KAST. już dostępny w streamingu

Oto piąty singiel zespołu KAST zatytułowany “Boże Ciało”

Muzyka KAST. zmieniła się i ewoluuje. Ciężko do końca zaszufladkować twórczość muzyków. Tworzą dość eklektycznie, a ostatnie nagrania to obszar rocka alternatywnego z dużą ilość brzmień syntezatorowych.

W 2022 zespół rozpoczął pracę nad swoim drugim długogrającym albumem w łódzkim Hasselhoff Studio pod okiem producenta muzycznego Pawła Cieślaka.

W międzyczasie formacja zagrała na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, którego dyrektorem artystycznym jest Katarzyna Nosowska. Zespół został wyróżniony spośród 300 zgłoszeń i pojawił się w trójce finalistów.

Już niebawem grupa zaprezentuje swoje możliwości na Colours of Ostrava, gdzie zostali zakwalifikowani dzięki głosom polskiej (i nie tylko) publiczności.

Wydawcą muzyki zespołu KAST. jest Case Studio z Aleksandrowa Łódzkiego.

“Boże Ciało” – Ta pieśń nie opowiada o Bogu ani o żadnym ciele, lecz o dzieciach ukrytych głęboko w sobie. Czy ktoś jeszcze pamięta smak tych wyjątkowo chemicznych lodów? Albo wygląd tych strasznie kolorowych jęzorów? A może siedzenie na ławce do późna w brudnych ubraniach? Dowcipy robione przez domofon? A może udawanie gwiazdy rocka przed lustrem? Można by wymieniać bez końca. Chcieliśmy to opisać. – KAST.

Podziel się swoją opinią ;)