NOWE TWARZE | Maddie Rock Squad

Maddie Rock Squad – zespół rockowy, który łączy mocne gitarowe riffy z damskim wokalem. Zespół doskonale czuje się zarówno na scenie, jak i w studiu nagrań

Maddie Rock Squad nie ogranicza się jedynie do jednego gatunku muzycznego. Zespół z łatwością przechodzi od mocnego rocka przez blues po wzruszające ballady. To dowód na wszechstronność i elastyczność artystyczną, której nie można nie docenić. Dźwięki grupy potrafią poruszyć zarówno tych, którzy szukają mocnych wrażeń, jak i tych, którzy pragną chwili zadumy przy subtelnych dźwiękach gitary. Dużym zainteresowaniem cieszy się rockowy cover piosenki Britney Spears pt. “Baby one more time”

We wrześniu 2023 r. ukazał się album “ZEW” i zespół ruszył w trasę koncertową, która obejmuje wiele miast na terenie kraju.

Maddie Rock Squad zyskał uznanie nie tylko w lokalnym środowisku muzycznym. Zespół miał okazję dzielić scenę z takimi gigantami polskiej sceny muzycznej, jak Elektryczne GitaryClosterkeller czy Łukasz Łyczkowski. To świadczy o wielkim profesjonalizmie i umiejętnościach zespołu, który nie tylko podąża za ścieżką swojej pasji, ale także zdobywa uznanie wśród renomowanych artystów.

Zespół koncertuje i wydaje nowe kompozycje. Najnowszy singiel “Walcz” całkiem niedawno zasilił zasoby kanału YouTube grupy.

Maddie Rock Squad – skład: Magda Maddie Nowak – wokal Marcin Rybiałek – perkusja Maciej Młodawski – gitara rytmiczna Bartek Kuras – gitara solowa Radek Wojnowski – gitara basowa

Podziel się swoją opinią ;)