Pierwszy album zespołu NANGA już wkrótce

30 października 2020 roku ukaże się debiutancki album zespołu NANGA – zespół muzyków Lao Che i Gangu Śródmieście.

NANGA to nowy zespół założony przez muzyków Lao Che – Filipa Różańskiego i Maćka Dzierżanowskiego. Debiutancki album „Cisza w bloku” ukaże się nakładem Mystic Production już 30 października. Pierwszym singlem z albumu jest utwór zatytułowany „Profet“.

Na płycie usłyszymy jeszcze Magdę Dubrowską. Gościnnie w nagraniach udział wzięli także Karol GolaBarbara Wrońska oraz Michał Sobolewski.

Filip Różański tak wspomina początki pracy nad albumem: „Kiedy zacząłem się zastanawiać, jak i kiedy powstała NANGA, zdałem sobie sprawę, że chyba od zawsze była, wystarczyło ją tylko odkryć. Wszystko, co finalnie doprowadziło do powstania tej płyty, działo się spontanicznie i bez z góry narzuconego planu. Planowaliśmy wydać jedynie EP-kę  zawierającą cztery rożne stylistycznie utwory, z czterema różnymi wokalistami. Kiedy pojawiła się Magda i usłyszeliśmy jej tekst i głos, wszystko stało się jasne – ta dziewczyna musi zostać z nami na dłużej…“.

Maciej Dzierżanowski dodaje: „Razem z Filipem występujemy w zupełnie nowej dla nas roli. NANGA jest naszym dzieckiem, które rodziło się w atmosferze wzajemnych inspiracji, doświadczeń oraz pasji. Wspólnie podążamy w nieznanym kierunku pełni obaw, niepewności, ale też nadziei na genialną przygodę“.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/nangaband

Podziel się swoją opinią ;)