Pierwszy rozdział nowego życia IGO

Premiera płyty „IGO” już 18 listopada. Właśnie ruszył preorder płyty na empik.com

Od pierwszego solowego singla „Helena”, który podbił serca słuchaczy i tych radiowych, i tych digitalowych, IGO zapowiada nowe otwarcie, ale też podkreśla, że nie pali za sobą żadnych mostów. Znany z kilku świetnych projektów muzycznych artysta o niezwykle szerokich horyzontach muzycznych i otwartej głowie tym razem, jak sam mówi, nie musi iść z nikim na kompromis i chce pokazać światu wszystko to, co jemu samemu w duszy gra.

Moja pierwsza solowa płyta to zbiór inspiracji z całej dotychczasowej drogi. Zbór emocji i przeżyć. Czasem głęboko osobistych, jak w piosence „Helena” – mówi IGO. – To przekrój moich fascynacji i życiowych projektów, więc znajdzie się tam miejsce dla elektroniki, ale też dla rockowych i soulowych brzmień, a także popu.

IGO

Wspólnym mianownikiem jest IGO, jego wrażliwość i to, co akurat teraz chce nam o sobie powiedzieć. Artysta zdradził, że na płycie pojawią się goście, ale będzie to delikatna wysmakowana obecność oraz że jeszcze przed premierą usłyszymy jeden nowy singiel po polsku.

Tej jesieni Igo odwiedzi dziesięć miast, serwując słuchaczom muzykę na żywo tworzoną z udziałem najlepszych polskich muzyków.

18.11 / Szczecin/ GOKSiR Przecław

20.11 / Wrocław / A2

24.11 / Łódź / Wytwórnia

25.11 / Gdańsk / Stary Maneż

27.11 / Lublin / Centrum Spotkania Kultur

03.12 / Bydgoszcz / Fabryka Lloyda

04.12 / Poznań / Tama

06.12 / Kraków / Klub Studio

11.12 / Warszawa / Progresja

12.12 / Katowice / Miasto Ogrodów

Bilety dostępne na: https://goingapp.pl/igo

Podziel się swoją opinią ;)