Piotr Zioła wraca do Poznania. Mikołajkowy koncert w Blue Note

Po fantastycznym występie podczas pierwszej edycji Next Fest Piotr Zioła wraca ze swoim “Wariatem” do stolicy Wielkopolski. W klimatycznym, odnowionym klubie Blue Note artysta wystąpi już w mikołajkowy wieczór – 06.12.2023.

W 2022 roku ukazała się druga płyta Piotra pt. „Wariat”. Wydawnictwo poprzedziły trzy single: „Błysk”, „Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez”, „Prąd” i tytułowy „Wariat” z pełnymi symboliki teledyskami, które współtworzył sam artysta jako reżyser i scenarzysta.

„Wariat” zabiera nas w podróż, dzięki której odkrywamy co się działo u Piotra Zioły przez ostatnich kilka lat, kiedy to niespodziewanie zniknął ze sceny. Każdy z utworów w subtelny sposób opisuje doświadczenia z tego okresu.


Piotr Zioła zadebiutował w 2016 roku albumem „Revolving Door”, który został nagrodzony Fryderykiem, a pochodzący z niego singiel „Safari” uzyskał status Platynowej Płyty. Artysta brał udział w wielu projektach, usłyszeć go można m.in. na kompilacji „Albo inaczej”; współpracował z artystami z rozmaitych muzycznych światów, m.in. z Rysami, Flirtini, Miuoshem, Wojtkiem Mazolewskim czy The Dumplings; wystąpił na największych polskich festiwalach: Open’er Festival, Kraków Live Festival, Męskie Granie, Fest Festival.


Bilety w cenach: 79 zł (I pula), 89 zł (II pula)
https://www.eventim.pl/event/piotr-ziola-blue-note-17683182/

Podziel się swoją opinią ;)