Z4NNA, młoda artystka z Trójmiasta, wydała debiutancki singiel

W serwisach streamingowych można posłuchać utworu “Za warstwą”. Z4NNA sama pisze teksty, a w dodatku tworzy muzykę  przy użyciu własnego telefonu

Z4NNA to dwudziestojednoletnia artystka z Trójmiasta, która oprócz mocnego powiązania z muzyką działa również w kulturze i branży eventowej.

Zuza kładzie duży nacisk na samodzielność i niezależność. Sama tworzy muzykę oraz teksty do swoich utworów, a także prowadzi działania promocyjne i organizacyjne. Przez studia z zarządzania kulturą artystce niestraszna jest także rola self managerki. 

Jak mówi sama artystka “Moja przygoda z tworzeniem muzyki zaczęła się, gdy kupiłam pierwszego iphone’a. To wtedy odkryłam program GarageBand i magię dodawania dźwięku po dźwięku instrumentu, na którym normalnie nawet nie potrafię grać”.

Z4NNA to dowód dla wszystkich, że nie potrzeba wykształcenia muzycznego, a jedynie odrobina wyobraźni i zabawy, żeby tworzyć!

“Za warstwą” to pierwszy, debiutancki singiel Z4NNY, który rozpoczyna jej muzyczną karierę i jest zapowiedzią większych planów. 

Utwór w stylu elektronicznego, alternatywnego popu, zachęca słuchaczy do tańca poprzez swój housowy charakter, a dodatkowo przez mroczną warstwę muzyczną wywołuje w słuchaczach silne emocje. Ewolucja utworu rozpoczęła się w telefonie artystki, gdzie sama stworzyła wstępną produkcję muzyczną, a następnie po zderzeniu wizji z producentem Ajzeją powstała finalna wersja singla. 

Piosenka jest odpowiedzią na problemy XXI wieku, takie jak: pozorna pewność siebie i wytrzymałość, przybieranie maski w społeczeństwie oraz zbyt duża waga przywiązywana w dzisiejszych czasach do wyglądu. 

Jednak artystka nie lubi tłumaczyć swoich utworów, woli, gdy każdy słuchacz sam dojdzie do sensu tekstu i dopasuje znaczenie do swojej sytuacji, tak aby lepiej się z nim utożsamić. 

Moje teksty nie mają jednego konkretnego znaczenia. Dla każdego może on być o czymś zupełnie innym. Dlatego też nie piszę pewnych rzeczy wprost.” mówi Zuza.

Podziel się swoją opinią ;)