Plażówka Olsztyn Green Festival [14 – 15.08]

Dla wielu fanów festiwali te wakacje są wyjątkowo trudne. Mimo niektórych poluzowań rządu duże imprezy masowe mają wciąż czerwone światło. Wydarzenia kulturalne odbywają się w kameralniejszych gronach z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Tęskno nam do spędzania całych dni na świeżym powietrzu w ulubionym towarzystwie bliskich słuchając muzyki na żywo i podziwiając niejednokrotnie zachód słońca.

Można by pomyśleć, że w dzisiejszych czasach panującej pandemii jest to niemożliwym, jednak organizatorzy Olsztyn Green Festival stanęli na wysokości zadania i stworzyli siostrzany projekt uwielbianego wydarzenia jakim był festiwal nad brzegiem jeziora Ukiel. 14 i 15 sierpnia organizatorzy zapraszają tradycyjnie do Olsztyna, by spotkać się tym razem na Plażówce.

Nie zabraknie letnich przysmaków, czyli gofrów z owocami czy świetnej pizzy wypiekanej z pieca. Atmosferę chillu dopełni – jakże by inaczej – muzyka na żywo, w wykonaniu podbijających serca chłopaków z Żywca, czyli grupy Sonbird, znanej z poruszającego utworu “Wiśnia” Kaśki Sochackiej, która była gościem specjalnym minionej trasy jesienno – zimowej Korteza. Zagra również twórca przebojów, które niejednokrotnie zdobywały szczyty list przebojów w ogólnopolskich rozgłośni radiowych – Baranovski. Charyzmatyczna Ania Rusowicz, Plan Be oraz Baasch dopełnią swoimi występami Plażówkę.

Tak przedstawia się line-up Plażówki, która jest idealną propozycją dla fanów muzyki na  żywo, którzy obok dźwięków cenią sobie walory środowiska naturalnego jakim jest brzeg jeziora Ukiel. Bilety trafią wkrótce do sprzedaży!

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: Plażówka Olsztyn Green Festival

Podziel się swoją opinią ;)