Polskie gwiazdy jesienią w Cavatina Hall w Bielsku – Białej

Imponująco zapowiada się jesień koncertowa na południu Polski. W Cavatina Hall w Bielsku-Białej czeka nas seria ciekawych występów polskich artystów

W Cavatina Hall już teraz odbywa się ponad 100 koncertów rocznie. Od muzyki klasycznej, przez jazz po elektronikę – każdy znajdzie coś dla siebie. W jesiennej rozpisce koncertowej znajdziecie również koncerty gwiazd z zagranicy. Wystąpią m.in.  Marcin Wyrostek & Coloriage & Kasia Moś,  Karaś/Rogucki, Smolik // KEV FOX oraz Anna Rusowicz.

Cavatina Hall

Marcin Wyrostek & Coloriage & Kasia Moś (29.09.2023)
Projekt COLORIAGE to kwartet instrumentalny, który powstał w 2005 roku ze współpracy Marcina Wyrostka, Mateusza Adamczyka i Piotra Zaufala. Ich styl charakteryzuje połączenie muzyki ludowej z możliwościami jakie daje jazzowa improwizacja. Etniczne brzmienie projektu dopełnił Krzysztof Nowakowski zestawem instrumentów perkusyjnych. Koncert w Cavatina Hall uświetni wspaniała Kasia Moś.

Marcin Wyrostek & Coloriage & Kasia Moś

Karaś/Rogucki (17.11.2023)
KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Koncert promujący wydawnictwo „Czułe Kontyngenty”.

KARAŚ/ROGUCKI – Czułe Kontyngenty

Smolik // KEV FOX (18.11.2023)
SMOLIK // KEV FOX to eklektyczny i wymykający się jasno określonym ramom duet Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa – brytyjskiego songwritera.

SMOLIK // KEV FOX – THE BELLY OF THE WHALE TOUR 2023

Anna Rusowicz (19.11.2023)
Po 4 latach od premiery Albumu Przebudzenie Anna Rusowicz powraca z nowym materiałem i już 19 listopada wystąpi w Bielsku-Białej w Cavatina Hall.

Anna Rusowicz

Podziel się swoją opinią ;)