Poznaj szczegóły jesienno-zimowej trasy koncertowej Nosowskiej

Nadchodząca trasa koncertowa nosić będzie tytuł “widzimy się wieczorem”. Katarzyna Nosowska obiecuje pokazać nam zupełnie inne oblicze DEGRENGOLADY. Będzie monochromatycznie i statecznie.

W maju bieżącego roku miała miejsce premiera albumu DEGRENGOLADA. Na tej płycie mogliśmy usłyszeć trzy, dobrze znane już, single: czerwony utwór Przytomna, zielony utwór Runo oraz żółty utwór Piękna Degrengolada. W każdym z tych utworów i barw artystka zakodowała różne znaczenia oraz emocje, które miały zostać odkryte przez jej słuchaczy. Następnie rozpoczęła swoją letnią trasę po Polsce, pełną kolorów i tanecznej energii. Jesienno-zimowa trasa będzie inna… Kolory zmienią się na monochromatyczny minimalizm, a ruch w skupienie. Koncerty odbędą się w komfortowych, zasiadanych salach muzycznych i teatralnych — tak, aby jeszcze mocniej zwrócić uwagę na to, co Kasia ma nam do powiedzenia. 

Nosowskiej będzie towarzyszył jej niezawodny zespół w składzie: Michał FOX Król, Michał MALINA Maliński, Michał BUNIO Skrok i Miki Krajewski. Ze sceny będzie można usłyszeć materiał z nowego albumu DEGRENGOLADA, ale także najważniejsze utwory z solowej kariery Artystki. 

Pozostaje nam tylko zapytać — to co, widzimy się wieczorem?! Bilety można nabyć na eventim (klik).

Podziel się swoją opinią ;)