Beata Kot w nowym singlu pt. “Bywa”

Kilka dni temu odbyła się premiera drugiego już singla Beaty Kot pt. “Bywa”, piosenkę wspiera rownież teledysk.

Produkcja Muzyczna: Robert Madziarz Sound Travel Studio Produkcja Teledysku: Adam Zarzycki

Beata Kot – wokalistka na codzień śpiewająca w częstochowskim “STUDIO PIOSENKI METRO” przedstawia drugi singiel pt.”Bywa”. Utwór z pozytywnym przesłaniem. Autorką tekstu jest sama artystka, muzykę zaś skomponowała przy współpracy z Robertem Madziarzem, który zajął się aranżacją i produkcją muzyczną w swoim “Sound Travel Studio”.

Do piosenki powstał również teledysk, w którym u boku artystki wystąpił Konrad Wojnar. Autorem optymistycznego i mocno letniego klipu jest Adam Zarzycki.

“Bywa” jest opowieścią artystki o jej doświadczeniach życiowych, zmianach i przemianach emocjonalnych. Ma zachęcić słuchacza do dostrzegania dobrych stron życia, do podejmowania wyzwań. W tekście autorka skłania do refleksji, zadając pytania: czy robimy, czego pragniemy; czy mamy odwagę spełniać marzenia i realizować zamierzenia. Podpowiada jednocześnie, że jest wciąż wiele możliwości, a klucz to głównie śmiałość w podjęciu decyzji. Pamiętać należy, że człowiek spełniony to człowiek szczęśliwy.

Utwór jest niezwykle klimatyczny, a głos Beaty kojący. Jej styl śpiewnia przywodzi na myśl najlepsze polskie wokalistki jazzowe.

Podziel się swoją opinią ;)