Poznajcie SPOKÓJ, czyli najnowszy singiel nietuzinkowej dziewczyny z bloków – IVO

IVO

SPOKÓJ to najnowszy singiel IVO i jednocześnie trzecia część tryptyku – po singlach Bujaj się mała i KOT, dotyczącego strachu, wewnętrznego niepokoju i demonów z przeszłości, które raz na jakiś czas nękają każdego wrażliwca lub jak cień towarzyszą nam codziennie, przybierając różne postaci i rozmiary.

Muzycznie kawałek podbija miejski i zarazem mroczny klimat z poprzedniego singla „KOT„, niosąc jednocześnie uczucie nostalgii w zwrotkach, niepokoju i narastających emocji w prechorusie oraz wolności i odpuszczenia w refrenach.


Teledysk został wyreżyserowany przez Huberta Patynowskiego (Nagroda im. Lucjana Bokińca na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, za najlepszy film w Konkursie Filmów Krótkometrażowych – „Nie zmieniaj tematu”). W klipie można podziwiać również piękną choreografię w wykonaniu Marysi Bijak,  zaangażowanej m.in. w ostatnie teledyski Brodki.

Kim jest IVO?

IVO– dziewczyna z bloków, songwriterka, pianistka i trener wokalny. Przez ostatni rok wypuściła serię #pomojemu, inspirowaną projektem Albo inaczej, gdzie z wybranych tekstów polskich raperów stworzyła nowe piosenki. 

Na projekt składa się 11 utworów, do których powstały również teledyski. Całość dostępna na kanale IVO na YouTube. Dzięki aprobacie i uprzejmości samych twórców w streamie znalazły się: Iluzja Kacpra HTA i GibbsaInterpol Pro8l3mu oraz Poświęcić wszystko BISZa, który przyjął zaproszenie i wystąpi razem z IVO na jej premierowym koncercie 4 marca w warszawskim klubie NIEBO – link do wydarzenia: https://fb.me/e/1pc3bt5PH


IVO w necie
Youtube https://www.youtube.com/channel/UCdMffwV4Yt75te_I1JPsUQA

Spotify https://open.spotify.com/artist/4CFG411wMD1khytZEpHD4D?si=o0S-dO-YSueIsWdAkYNXGwInsta https://www.instagram.com/ivo_oficjalnie/

Tiktok https://www.tiktok.com/@ivo_oficjalnie

Facebook https://www.facebook.com/ivo.oficjalnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.