Premiera teledysku Mikromusic “Operacja na otwartym sercu”

Mikromusic dziś zaprezentowała swój najnowszy teledysk. Tym razem przeprowadzają wespół ze swoimi fanami “Operację na otwartym sercu”.

„Operacja na otwartym sercu” to piosenka, która powstała w mojej głowie w 2018 roku w styczniu na babskim wyjeździe do Izraela. Wiele rozmów, podróże po pustyni, ogromna energia, która wytworzyła się w czasie tego czasu przerzuciła mnie na chwilę do przeszłości, którą zaczęłam rozliczać w tej piosence. Co ciekawe, kontynuacją „Operacji” jest utwór „To już koniec”.

Już na ulicach Tel Awiwu zaczęłam nucić tę melodię. Potrzebowałam wrócić do domu, chwycić gitarę i dokończyć piosenkę.

Proces wymyślania scenariusza w Valerią Cocco, współtwórczynią studia filmowego Camera Nera, trwał bardzo długo. Zostało odrzuconych kilka pomysłów, więc Valeria w pewnym momencie spytała : „A jak ty czujesz tę piosenkę, jak ją widzisz, co sobie wyobrażasz, gdy ją śpiewasz?” Wtedy odparłam : „Parę, która walczy w błocie, która się nienawidzi i kocha i emocje sięgają zenitu”. I wtedy Valeria już wiedziała, co chce pokazać w obrazie do tej piosenki. Napisała scenariusz i poprowadziła nas wszystkich za rękę do końca tego projektu.

Mikromusic / fot. materiały promocyjne

Fot. Anita Suchocka

Podziel się swoją opinią ;)