Prezent urodzinowy dla Zamościa od zespołu Plastic

Z okazji 440. urodzin Zamościa duet Plastic zaprezentował nową piosenkę, dedykowaną temu wyjątkowemu miastu. Posłuchaj utworu projektu Rozśpiewany Zamość feat. Plastic, „Wiem, że wrócisz”.

Oto nieco inna piosenka o miłości „- zapowiadają swój nowy utwór Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski z zespołu Plastic. O miłości do Zamościa, z którym są mocno związani – z tego miasta pochodzi tata Agnieszki, a sam Paweł jest rodowitym zamościaninem. Oboje mają tam rodzinę i przyjaciół. Muzycy Plastic tak mówią o projekcie Rozśpiewany Zamość i piosence „Wiem, że wrócisz”:

Wyjątkowe miasto Zamość obchodzi 440. urodziny. Na tę specjalną okazję napisaliśmy utwór od serca, bo kochamy to miasto. Zamość jest naprawdę wyjątkowy. Cieszymy się, że mogliśmy uczcić 440. rocznicę lokacji Zamościa w najbardziej właściwy dla nas sposób, tworząc na tę specjalną okazję piosenkę. „Wiem, że wrócisz” zawiera nasze osobiste przekonanie, że Zamość pokocha każdy, kto pozna to miasto i jego mieszkańców. To po prostu miejsce, do którego się wraca. My już o tym wiemy, teraz czas przekonać o tym innych. Gdy z powodu pandemii Covid-19 nie możemy się spotkać w większym gronie, świętujmy urodziny Zamościa razem, w wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy do wspólnego śpiewu i tańca i do dzielenia się tym w mediach społecznościowych.

Do „Wiem, że wrócisz” powstał teledysk w reżyserii zamojskiego twórcy Michała Niedźwiedzia ze studia Artsframe. W klipie główną rolę gra jubilat, czyli miasto – jego mieszkańcy, gospodarze i przyjezdni goście. Zobaczcie i posłuchajcie sami:


Zajrzyj po więcej:

FBhttps://www.facebook.com/plasticspace/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.