Przed nami drugi przystanek Męskiego Grania. Wolne duchy zawitają do Szczecina

Po fantastycznym starcie Męskiego Grania w Żywcu, najciekawszy festiwal muzyczny w Polsce przenosi się do Szczecina. Już 12 i 13 lipca, w ramach sponsorowanego przez markę Żywiec projektu, zagrają m.in.: Męskie Granie Orkiestra 2020: Daria Zawiałow, Król, Igo, a także Mrozu, PRO8L3M i Nosowska. Na zakończenie koncertów w EPSD Aeroklubie Szczecińskim wystąpi doskonale przyjęta w Żywcu Męskie Granie Orkiestra 2024 w składzie Daria Zawiałow, Mrozu i Kacperczyk.

Męskie Granie jest w trasie już od 15 lat. Przez ten czas wokół projektu zbudowała się prawdziwa społeczność złożona z fanów, artystów i twórców wydarzenia. Już w najbliższy weekend, 12 i 13 lipca, wszyscy oni spotkają się podczas szczecińskiej odsłony projektu. Z okazji 15-lecia Męskiego Grania, na każdym przystanku wystąpią przynajmniej dwie Męskie Granie Orkiestry.

W Szczecinie w piątkowy wieczór swój program zaprezentuje Męskie Granie Orkiestra 2020: Daria Zawiałow, Król, Igo, a w sobotę – tegoroczny zespół, który tworzą: Daria Zawiałow, Mrozu i Kacperczyk.

Poza Orkiestrami w Szczecinie będzie można usłyszeć plejadę najlepszych artystów reprezentujących odmienne muzyczne konwencje i style. W piątek na Scenie Głównej wystąpią jeszcze Rubens, L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra – muzyka do filmu „Chłopi”, Kaśka Sochacka i Mrozu.

W sobotę pojawią się tam natomiast: Bartek Królik, T.Love, PRO8L3M i Nosowska. Interesująco zapowiada się też line-up na Scenie Ż.

W piątek wystąpią na niej: Ivo, Miętha, Projekt WOW (Waligóra, Odoszewski, Wolas), Marcelina i P.Unity, a w sobotę: Kępiński >i< Kowalonek, Bisz, Skubas feat. Kathia, Marcin Masecki Trio oraz Jeszcze.

Podziel się swoją opinią ;)